ECS-80-18-10X
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1377-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-80-18-10X
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±50ppm גבישים 18pF 100 Ohms קופסה גלילית‏, רדיאלית
מודלים EDA/CAD
ECS-80-18-10X דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תדר
8 MHz
גודל / מידה
קוטר 0.126‏ אינץ' x‏ אורך 0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm