ECS-80-18-30B-JEM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2105TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2105CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2105DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-80-18-30B-JEM-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±20ppm גבישים 18pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-80-18-30B-JEM-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
8 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm