ECS-80-18-5P-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms HC-49/US |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-80-18-5P-TR דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 18pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 60 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 8 MHz | גודל / מידה אורך 0.449 אינץ' x רוחב 0.189 אינץ' (11.40 מ"מ x 4.80 מ"מ) |
יציבות התדר ±50ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm |