ECS-80-18-5P-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC681TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC681CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC681DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-80-18-5P-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-80-18-5P-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
תדר
8 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm