ECS-80-8-30Q-VY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3151TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3151CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3151DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-80-8-30Q-VY-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 8pF 100 Ohms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ECS-80-8-30Q-VY-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
8 MHz
מארז ההתקן של הספק
2-SMD (5x3.2)
יציבות התדר
±150ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF