ECS-CTP-8.00-30-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8 MHz קרמי מהודים קבל מובנה 30 pF ±0.3% 30 Ohms -40°C ~ 85°C הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים קבל מובנה |
יצרן ECS Inc. | קיבוליות 30 pF |
סדרה | עכבה 30 Ohms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג קרמי | מארז / תיבה ,3-SMD ללא מוליכים |
תדר 8 MHz | גודל / מידה אורך 0.236 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (6.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
יציבות התדר ±0.3% | גובה 0.067 אינץ' (1.70 מ"מ) |
אפיצות תדר ±0.5% |