ECS-CTP-8.00-30-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-CTP-8.00-30-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-CTP-8.00-30-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-CTP-8.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-CTP-8.00-30-TR
תיאור
CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz קרמי מהודים קבל מובנה 30 pF ±0.3% 30 Ohms -40°C ~ 85°C הרכבה משטחית
קטגוריה
מאפיינים
קבל מובנה
יצרן
ECS Inc.
קיבוליות
30 pF
סדרה
עכבה
30 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
קרמי
מארז‏ / תיבה
‎,3-SMD ללא מוליכים
תדר
8 MHz
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
יציבות התדר
±0.3%
גובה
0.067‏ אינץ' (1.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±0.5%