ECS-MPI2520R0-1R5-R
מק"ט מוצר של DigiKey
ECS-MPI2520R0-1R5-R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R0-1R5-R
תיאור
FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 2.4 A ‎96mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.6A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎96mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%