ECS-MPI2520R0-2R2-R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Laird-Signal Integrity Products
קיים במלאי: 15,590
גיליון נתונים
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 2.2 A ‎123.6mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ECS-MPI2520R0-2R2-R
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2411TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R0-2R2-R
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.2A 123.6 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.4A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎123.6mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%