ECS-MPI2520R0-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2412TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2412CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2412DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R0-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 1.6 A ‎228mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.6A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎228mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%