ECS-MPI2520R0-4R7-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 1.4A 288 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך יצוק משרן 1.4 A 288mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1.4A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 288mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סוג יצוק | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 1008 (2520 מטרי) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.098 אינץ' x רוחב 0.079 אינץ' (2.50 מ"מ x 2.00 מ"מ) |