ECS-MPI2520R1-1R0-R
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2416TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2416CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2416DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R1-1R0-R
תיאור
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 3.7 A ‎42mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-MPI2520R1-1R0-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
4A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎42mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%