ECS-MPI2520R1-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
ECS-MPI2520R1-3R3-R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R1-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 1.8 A ‎126mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.4A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎126mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%