ECS-MPI2520R1-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2418TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2418CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2418DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI2520R1-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.6A 180 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 1.6 A ‎180mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.9A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎180mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±20%