ECS-MPI4040R2-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2320TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2320CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2320DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPI4040R2-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 2.2A 105 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 2.2 A 105mOhm 1816 (4540 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-MPI4040R2-4R7-R דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
105mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
1816 (4540 מטרי)
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.175‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (4.45 מ"מ x‏ 4.06‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4.3A