ECS-MPI4040R4-1R5-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 4.9A 23 MOHM SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך משרן 4.9 A 23mOhm 1816 (4540 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-MPI4040R4-1R5-R דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 23mOhm |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
השראות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±20% | מארז / תיבה 1816 (4540 מטרי) |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.175 אינץ' x רוחב 0.160 אינץ' (4.45 מ"מ x 4.06 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 6.9A | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |