ECS-MPIL0530-4R7MC
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2394TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2394CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2394DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-MPIL0530-4R7MC
תיאור
FIXED IND 4.7UH 5A 60 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 5 A ‎60mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-MPIL0530-4R7MC דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות DC‏ (DCR)
‎60mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.216‏ אינץ' x‏ רוחב 0.204‏ אינץ' (5.49 מ"מ x‏ 5.18‏ מ"מ)
טולרנס
±20%