ECS-TXO-2016-33-120-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3160TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3160CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3160DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-TXO-2016-33-120-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 12MHZ 3.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-TXO-2016-33-120-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±2.5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA