ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-TXO-20CSMV4-384-AY-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CLPSW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.8V, 2.5V, 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V, 2.5V, 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±500ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2mA