ECS-TXO-2520-33-160-AN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2255TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2255CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2255DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-TXO-2520-33-160-AN-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 16.0000MHZ HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±2.5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA