ECS-TXO-25CSMV-320-DY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-TXO-25CSMV-320-DY-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-TXO-25CSMV-320-DY-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-TXO-25CSMV-320-DY-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-TXO-25CSMV-320-DY-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ CLPSNW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.7V ~ 3.465V ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-TXO-25CSMV-320-DY-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.7V ~ 3.465V
יצרן
יציבות התדר
±2ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2.5mA