PRI-51/16A
מק"ט מוצר של DigiKey
5132-PRI-51/16A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRI-51/16A
תיאור
1PHASE CURRENT MONITORING RELAY
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 1
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AC/DC חישת זרם ‎84 ~ 240VAC, 24VDC‎
קטגוריה
תחום הפעלה
1.6 ~ 16A AC
יצרן
ELKO EP North America
זמן שיהוי
0.5 שניות ~ 10 שניות
סדרה
מתח - הספקה
‎84 ~ 240VAC, 24VDC‎
אריזה
בתפזורת
סוג היציאה
ממסר
סטטוס החלק
פעיל
מעגל
SPDT (1 Form C)
סוג
AC/DC חישת זרם
סוג ההרכבה
מסילת DIN
סטטוס הפעלה
משופעל גבוה/נמוך
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 55°C