RSCH12245R5G09014T
מק"ט מוצר של DigiKey
604-RSCH12245R5G09014T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSCH12245R5G09014T
תיאור
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 mF (EDLC) סופר-קבלים 5.5 V רדיאלי, תיבה 120Ohm 1000 שעות ב-85°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-85°C
יצרן
Elna America
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 mF
גודל / מידה
קוטר 0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +80%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
5.5 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120Ohm