RSHV1220M1GCC8002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
22 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 100mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHV1220M1GCC8002E
מק"ט מוצר של DigiKey
604-RSHV1220M1GCC8002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHV1220M1GCC8002E
תיאור
ALUM ELECT CAP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
יצרן
Elna America
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100mOhm