FA-118T 26.00M-C0AAAANA5RE0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-FA-118T26.00M-C0AAAANA5RE0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FA-118T 26.00M-C0AAAANA5RE0
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 12pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
תדר
26 MHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.014‏ אינץ' (0.35‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
12pF