FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 MHz ±10ppm גבישים 6pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-FA-12825.00M-60AAAAU80RE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 75°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF