FA-238 30.0000MB-C3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 24,139
גיליון נתונים
30 MHz ±50ppm גבישים 18pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים