FC-12M 32.7680KA-AC0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-FC-12M32.7680KA-AC0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-FC-12M32.7680KA-AC0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-FC-12M32.7680KA-AC0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC-12M 32.7680KA-AC0
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FC-12M 32.7680KA-AC0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2.05‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
9pF