FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 2,000
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 90
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FC1610BN 32 kHz Crystal from Epson PIO | DigiKey
FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7
מק"ט מוצר של DigiKey
114-FC1610BN32.768K-C5NN70KC7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7
תיאור
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1‏x‏1.6‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF