FC3215AN 32.768K-70NN60KC5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 2-SMD, No Lead |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 7pF |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז ההתקן של הספק SMD-2 (1.5x3.2) |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |