FC3215AN 32.768K-90NN60KC5
מק"ט מוצר של DigiKey
114-FC3215AN32.768K-90NN60KC5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-FC3215AN32.768K-90NN60KC5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-FC3215AN32.768K-90NN60KC5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC3215AN 32.768K-90NN60KC5
תיאור
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 2-SMD, No Lead
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm