MC-146 32.7680KA-A3:PURE SN
מק"ט מוצר של DigiKey
SER4092TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SER4092CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SER4092DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC-146 32.7680KA-A3:PURE SN
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 65 kOhms ‎4-SMD, מוליכים שטוחים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.5‏x‏6.7‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.264‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (6.70 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF