MC-146 32.7680KA-AG0: PURE SN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
EPSON
קיים במלאי: 2,464
גיליון נתונים
דומים
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 922
קיים במלאי: 402
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 65 kOhms ‎4-SMD, מוליכים שטוחים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MC-146 32.7680KA-AG0: PURE SN
מק"ט מוצר של DigiKey
114-MC-14632.7680KA-AG0:PURESNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC-146 32.7680KA-AG0: PURE SN
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.5‏x‏6.7‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.264‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (6.70 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
7pF