MC-146 32.7680KA-E0: PURE SN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 65 kOhms 4-SMD, מוליכים שטוחים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 65 kOhms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.5x6.7) |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.264 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (6.70 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |
קיבוליות עומס 6pF |