MC-146 32.7680KA-EX ROHS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 100
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 100
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,658
קיים במלאי: 922
קיים במלאי: 32,348
קיים במלאי: 402
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 65 kOhms ‎4-SMD, מוליכים שטוחים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MC-146 32.7680KA-EX ROHS
מק"ט מוצר של DigiKey
114-MC-14632.7680KA-EXROHSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC-146 32.7680KA-EX ROHS
תיאור
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.5‏x‏6.7‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.264‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (6.70 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
6pF