MC-306 32.7680K-A0:ROHS
מק"ט מוצר של DigiKey
SER2407TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SER2407CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SER2407DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 35 kOhms ‎4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ
מודלים EDA/CAD
MC-306 32.7680K-A0:ROHS דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SOJ‏-4‏
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.315‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (8.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF