MC-306 32.7680K-A0:ROHS | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 35 kOhms 4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ |
מודלים EDA/CAD | MC-306 32.7680K-A0:ROHS דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 35 kOhms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז ההתקן של הספק SOJ-4 |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.315 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (8.00 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
קיבוליות עומס 12.5pF |