SG-210STF 25.0000MY3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-210STF25.0000MY3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-SG-210STF25.0000MY3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-SG-210STF25.0000MY3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-210STF 25.0000MY3
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2.2mA