SG-210STF 50.0000ML3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-210STF50.0000ML3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-SG-210STF50.0000ML3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-SG-210STF50.0000ML3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-210STF 50.0000ML3
תיאור
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SG-210STF 50.0000ML3 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
2.6mA