SG-8018CA 100.0000M-TJHPA0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.62V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SG-8018CA 100.0000M-TJHPA0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-8018CA100.0000M-TJHPA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-8018CA 100.0000M-TJHPA0
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
1.62V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
8.1mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
3.5mA