SG-8018CA 25.0000M-TJHPA3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציבות התדר ±50ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 6.8mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 4-SMD, ללא מוליכים |
מהוד בסיס | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (5x7) |
סוג | גודל / מידה אורך 0.276 אינץ' x רוחב 0.197 אינץ' (7.00 מ"מ x 5.00 מ"מ) |
תדר | גובה - מקובע (מרבי) 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |
פונקציה איפשור/השבתה | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 3.5mA |
יציאה CMOS | מספר מוצר בסיס |
מתח - הספקה 1.8V ~ 3.3V |