SG-8101CG 24.0000M-TCHPA3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SG-8101CG 24.0000M-TCHPA3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-8101CG24.0000M-TCHPA3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-8101CG 24.0000M-TCHPA3
תיאור
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
8.1mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
3.5mA