SG-8101CG 25.0000M-TCHPA0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SG-8101CG 25.0000M-TCHPA0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-8101CG25.0000M-TCHPA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-8101CG 25.0000M-TCHPA0
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
6.8mA (טיפוסי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
3.5mA
יציאה
CMOS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V