SG3225HBN 156.250000M-CJGA3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG3225HBN156.250000M-CJGA3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-SG3225HBN156.250000M-CJGA3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-SG3225HBN156.250000M-CJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG3225HBN 156.250000M-CJGA3
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
35mA