SG5032EAN 156.250000M-KEGA3
מק"ט מוצר של DigiKey
SER3974TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SER3974CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SER3974DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG5032EAN 156.250000M-KEGA3
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 2.5V ~ 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
65mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
20mA