SG7050EEN 100.0000M-CJGA0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
100 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SG7050EEN 100.0000M-CJGA0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG7050EEN100.0000M-CJGA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG7050EEN 100.0000M-CJGA0
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
60mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
25mA
יציאה
LVPECL
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V