TG2520SMN 25.000M-MCGNNM3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN25.000M-MCGNNM3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-TG2520SMN25.000M-MCGNNM3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-TG2520SMN25.000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 25.000M-MCGNNM3
תיאור
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±500ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.5mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
גל סינוסי קטום
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V