TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
מק"ט מוצר של DigiKey
SER4069TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SER4069CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SER4069DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 9pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 75°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±9ppm
אפיצות תדר
±10ppm