TSX-3225 24.0000MD30X-C0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 30
TXC CORPORATION
Raltron Electronics
24 MHz ±30ppm גבישים 18pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TSX-3225 24.0000MD30X-C0
מק"ט מוצר של DigiKey
TSX-322524.0000MD30X-C0-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSX-3225 24.0000MD30X-C0
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TSX-3225 24.0000MD30X-C0 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm