TSX-3225 25.0000MF20X-G0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 MHz ±10ppm גבישים 20pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TSX-3225 25.0000MF20X-G0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TSX-322525.0000MF20X-G0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSX-3225 25.0000MF20X-G0
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציבות התדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
20pF